Morgenmiddag maken we een tocht naar de Spreukentuin We gaan dan via/langs Haarlo - Ruurlo - Medler - Klein Dochteren - De Spreukentuin - Laren - Gelselaar - Noordijk.
Prikbord
12 berichten.
De vierde dagtocht van 14 september gaat via/langs Haaksbergen – Buurse- Glanerbrug – Glane – Losser (koffiestop) – Oldenzaal – Rossum – Reutum – Weerselo (lunch) – Hertme – Zenderen – Delden – Hengevelde. Om 9 uur vertrekken we van het Marktplein. Het is handig om te weten wie er mee gaan dit in verband met het doorgeven aan de tussenstops.
De route die morgenochtend maken gaat via/langs Rietmolen - Haaksbergen - Buurse - Zoutindustrie - Beckum - Bentelo - Erve Tankink (tussenstop) - Goor - Diepenheim.
Om 9 uur vertrekken we van het Marktplein.